Zakup:
Składając zamówienie Kupujący zobowiązuje się do jego opłacenia. Płatności należy dokonać na wskazany w wiadomości automatycznej nr rachunku bankowego.

Wysyłka:
Termin realizacji zamówienia liczymy od daty zaksięgowania opłaty za złożone zamówienie. Termin wysyłki jest zawsze zgodny z informacją zawartą w opisie produktu. Wysyłki realizujemy tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. Rodzaj i koszt przesyłki określony jest w zakładce DOSTAWA i PŁATNOŚĆ każdego produktu.

Warunki zwrotu i anulowania zamówienia:
Jeśli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.
Zwrotowi nie podlegają produkty zrobione na specjalne zamówienie lub w jakikolwiek sposób zmodyfikowane na życzenie Klienta. Zwrócony produkt nie może mieć śladów użytkowania, zniszczenia. Produkt zwrócony powinien być w oryginalnym opakowaniu. Koszty przesyłki zwrotu ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy zwrotów produktów nadanych jako przesyłka pobraniowa. Należy posiadać potwierdzenie nadania przesyłki (przesyłka polecona). Kwota podlegająca zwrotowi zostanie wysłana do 14 dni od daty otrzymania zwracanego produktu. Powiadom nas o zwrocie produktu e-mailem (tab.biuro@gmail.com) lub poprzez formularz zwrotu, podaj imię i nazwisko, nazwę i numer produktu, numer zamówienia i numer konta bankowego.  Możesz skorzystać także z naszego formularza odstąpienia od umowy w formacie PDF.

Adres do zwrotów: The ADVENTURE Begins  Hanna Czajka,  Makowa 5, 42-690 Nowa Wieś Tworoska
Download
FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY.pdf
Adobe Acrobat Document 259.2 KB
Please enter the code:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.